1,414 читачів

Великі старти маленьких футболістів

арсік2

А все ж недаремно футбол називають грою мільйонів. Хоча сьогодні в дворах вже мало хто оббиває м’ячем стіни будинків і гаражів, проте футбол живе. Ентузіасти популяризують гру і розвивають її в Білій Церкві. Так, як це робить «Арсік-клаб».

Він створений для того, щоб привчати білоцерківців до чудової гри з наймолодшого віку. Дітвора на заняттях зграйками бігає за м’ячем, сміється, перекидається. Для них в цьому віці головне виплеснути свою енергію. Але любов до футболу саме так і прищеплюється.

Але який же футбол без турнірів. Тож в «Арсік-клабі» регулярно влаштовуються турніри серед своїх вихованців. Поки що вони проводяться в залах, але згодом, весною, свіже повітря покличе на відкриті майданчики.

Трибуни ДЮСШ №1 були заповнені вболівальниками юних талантів. За призи «Арсік-клабу» змагалося 5 команд у двох вікових категоріях. Все було по-дорослому. Футбольна уніформа учасників, справжнісінький футбольний м’яч, вимогливі тренери, табло і навіть сувора, але справедлива суддя зі свистком.

Спочатку на майданчик вийшли наймолодші. Команди ручкаються і почалася гра. Атаки накочувалися безперестанно то на одні, то інші ворота. Гравці ганяють м’яча без утоми. Б’ють по воротах, стеляться в підкатах (на паркеті!!! Уявляєте дитячий ентузіазм?), відходять в оборону.

Не обішлося без забитих голів. Спочатку одна команда забиває три голи, але потім відбувається блискучий «камбек». В підсумку нічия. Звичайно, що про якісь, осмислені дії гравців говорити рано, але самовіддача й емоції били через край. Були й забиті коліна й розчарування після заміни.

Потім грали дітки трохи старші. Тут вже тренери вимагали від футболістів точних пасів, проходів, точних ударів і думки на полі. Кілька дітей явно поціловані талантом в обидві ніжки й голову. Бо є бачення поля і самовіддача, жага боротьби, рух без м’яча, персональний і зонний захист. Хоча техніку ще потрібно напрацьовувати. Та це справа кількох наступних років.

А наприкінці відбулося нагородження цінними призами, медалями і грамотами. Ці перші старти надзвичайно важливі. Вони стають сходинками в світ Великого Футболу, до найзнаменитіших стадіонів планети. Ми маємо зайняти своє місце на футбольному Олімпі. А без таких ініціатив, як у «Арсік-клабу» нічого не вийде. Таланти просто так, на асфальті, не проростуть. Тож вперед, до чемпіонських титулів!

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: