1,622 читачів

Вечірня школа №6 зробила внесок в обороноздатність країни День Гідності і Свободи має великий резонанс в Україні

15194342_540521099478223_4498569125937762803_o

Біла Церква по-особливому проживає і переживає ці дні. Надто дорогою ціною даються нам захист гідності і свободи. За них заплачено найвищу ціну – життя. Дякуємо школярам і педагогам вечірньої школи за внесок під час волонтерського марафону. 335 гривень було ними зібрано.

На екрані змінюються кадри. Ось йде святкова хода у вишиванках. Всі радісні і веселі. В наступних кадрах теж присутній сміх, але сміх трохи тривожний, адже на екрані транслюються кадри із засніженого Дебальцевого, куди прорвалися білоцерківські волонтери, щоб привітати захисників із Новорічними та Різдвяними святами. Радіють хлопці подарункам, а попереду в них вихід з «котла»…
Наступний сюжет відзнято восени. Теж волонтерська поїздка і бій поблизу Докучаєвська. Лунко стріляє СПГ, басовито «працює» гармата БМП. Палахкотять розриви над Докучем…

В зали тиша. А потім спілкування між учнями і волонтерами «Часу змін». Відверто, без купюр. На чесне запитання – чесна відповідь. А перед тим ще згадували про Революцію 2004 року, про протистояння на засніжених вулицях древнього Києва тривожної зими 2013-14. Про горілі шини, про самопожертву і масовий героїзм, про кров на снігу, про честь, про славу.

Це було б неможливо, якби не енергія директора школи Катерини Панкоші та вчителя історії. Радо прийдемо до вас ще і ще. Інакше і не можна, бо тільки разом ми відіб’ємося від ворога.

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: