1,572 читачів

Виставку “Героїчна сторона жіночності” передали у військкомат

13627195_487937461403254_5097652181204978768_n

Жінки і військо


Така тематика виставки майстра фотографії Костянтина Сільченка під назвою «Героїчна сторона жіночності» була презентована в ПК «Росава» і присвячена жінкам-військовослужбовцям, які виконували бойове завдання в зоні АТО. З стін на відвідувачів загадково, задумливо, замріяно і весело дивилися тридцять жінок, які обрали своєю професією служіння Батьківщині в лавах Збройних сил України.

Багато із тих, хто був зображений на фото, прийшли і на відкриття виставки. Вони роздивлялися свої фотопортрети і охоче позували фотографам, які намагалися впіймати вигідні ракурси «фото й оригіналу».

Костянтин Сільченко привертає увагу до жінок в армії. Показує, що вони є і не втратили жіночності після випробувань. Жінка і в камуфляжному однострої залишається привабливою та таємничою.

Нехай навіть антуражем є давно відомі всім білоцерківцям пейзажі. А майстерність фотографа видно, навіть без фотозбільшувача.

На відкритті виставки з привітальними словами виступили: військовий комісар Ігор Богданевіч, голова білоцерківської райдержадміністрації Юрій Савчук, начальник медичної служби Білоцерківського госпіталю Андрій Ралко, офіцер Крістіна Морган, депутат Київської облради Сергій Яременко, провідний волонтер міста, координатор групи «Час змін» Костянтин Климчук,

Благочинний Білоцерківського району УПЦ КП Микола Гопайнич вручив пам’ятні медалі жінкам-військовослужбовцям, які були зображені на фото.

Вдалим доповненням до виставки став виступ гурту «СонЦе». Музиканти понад десять років грають і намагаються прищепити любов до інтелектуальної музики українцям. Їхня творчість перегукується з тим, що пробує робити Костянтин Сільченко, прищеплюючи смак до інтелектуального фото. Запальні ритми, навіть в акустичному виконанні, чіпляли за душу. А на повну можна було «відірватися» в мюзік-пабі «Роxity», де учасники презентації спілкувалися у неформальній обстановці.

А Костянтин Сільченко передав фото Білоцерківському військкомату. Можливо, під поглядами жінок з портретів в українському війську поменшає «косарів».

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: