1,923 читачів

День Соборності у Білій Церкві відзначили рекордним Ланцюгом Єдності

16252187_1538558892828409_5104400985484116677_o

Сьомий рік поспіль в Білій Церкві існує традиція святкування Дня Соборності України. Цьогоріч близько тисячі патріотів вийшли на центральну вулицю Білої Церкви, щоб засвідчити єдність своєї держави, беручись за руки та утворюючи Ланцюг Єднання.

В Ланцюгу взяли участь представники влади: секретар міської ради Борис Смуток, голова Білоцерківської РДА Геннадій Джегур та начальник управління освіти і науки БМР Юрій Петрик.

– Перший раз на Ланцюг Єдності в далекому 2011 році прийшло кілька десятків людей, – ділиться спогадами голова Білоцерківського міськрайонного об’єднання “Просвіта”, – Костянтин Климчук. Але з кожним роком нас більшало і сьогодні ми вже маємо багато однодумців. Цьогорічне свято ми організували спільно з міським управлінням освіти та науки БМР. Майже з кожного міського освітнього закладу до погруддя Шевченка прийшло представництво. Якби батько Тарас зміг подивитися на дійство, то його серце звеселилося б. Юнаки і дівчата, люди старшого віку, робітники і депутати прийшли вшанувати єдину державу. – радіє організатор.

Священники УПЦ КП Миколай Гопайнич і УАПЦ Сергій Ковальчук прочитали молитву, учасники мітингу привітали одне-одного зі святом, поклали квіти великому Пророку, а потім був рекордний Ланцюг Єднання.

Навіть вулиця Ярослава Мудрого ледь вмістила його “ланки”. Сотні рук з’єдналися між собою і Ланцюг розтягнувся на кількасот метрів.

Завершилася акція покладанням квітів до стели з портретами Героїв Майдану і війни на Сході й виконанням Гімну України.

Ми єдині! Країна буде соборною! Все буде Україна! – скандували учасники флешмобу.

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: