1,424 читачів

Нагороду за благодійність розділяємо з вами, друзі!

БК

20 березня в київському ТЦ «Ультрамарин» відбулася церемонія нагородження кращих благодійників Київщини. Захід був організований в рамках Всеукраїнського конкурсу «Благодійна Україна». Волонтери з «Часу змін» стали його лауреатами і отримали відзнаку за ІІ місце в номінації «Благодійність у захисті України.

Місяць тому, ми сіли і порахували, що волонтерами «Часу змін» було передано українській армії. Запасні частини до військової техніки й одяг, тепловізор і медичні препарати, шини і побутова техніка, продукти й автомобіль, а головне – тепло українських сердець і безцінні привіти з дому.

Ці досягнення були б неможливі без вас, наші друзі, партнери і волонтери. Ви віддаєте свої сили і кошти для того, щоб підтримати захисників України на Сході. Ми безмежно вдячні вам. Всім, хто приносив шкарпетки і торбинку з консервацією, перераховував тисячі гривень і переказував євро з-за кордону, збирав допомогу в Данії та Італії, Іспанії, допомагав вантажити автомобілі, шукати потрібні речі в Інтернеті, керував бусами на розбитих дорогах України.

Ми тиснемо руки всім освітянам Білої Церкви та обіймаємо учнів. Знаємо, що на вас завжди можна покластися і в свою черги ми завжди радо відгукнемося на ваше запрошення й прийдемо в школи. Не самі, а з вояками, в чиї руки передаємо допомогу.

Окрема подяка підприємцям Білої Церкви, Фастова, Києва завдяки яким було значно підвищенно боєздатность наших підрозділів у зоні бойових дій.
Обіймаємо музикантів, поетів, які своїм талантом давали відчути солдатам, що армія з народом. Що завдяки мужнім чоловікам на передовій, у них є можливість розвивати українську культуру.

І є велика радість, що навколо є багато рідних по духу людей. Як би важко іноді не було, яке спустошення не відчували б, ви не дасте зневіритися, опустити руки простими питаннями: «А коли ви знову на Схід їдете? Які є потреби?»

Разом переможемо! Дякуємо за відкриті для благодійності серця, українці!

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: