1,113 читачів

“Нас не зламала холодна зима”

0_3IXjkiM-0
Саме під таким ствердним гаслом відбулося відзначення Дня Гідності і Свободи в білоцерківській ЗОШ№4. Вкотре за останні дні бачимо кадри з повстанцями на Майдані. Брудний сніг, брудний Київ, брудні люди…
 
Але ж ні, навіть на тлі сажі, сліпить очі пролита кров. Київ просто замастився, як старанна і роботяща людина. А люди хоч і замурзані кіптявою, але чисті серцем і душами. Так боролася Україна.
Школярі також не могли спокійно дивитися на події трирічної давнини. Тож і програму підготували по-родинному проникливу. З патріотичними віршами, гарною піснею. Особливо всіх розчулила композиція «Нас не зламала холодна зима». А виконання Гімну України а-капело пройняло до глибини душі. Згадалася довга новорічна ніч 2014 року, коли ми, як і 200 тисяч присутніх на революційному Майдані, співали «Ще не вмерла…»


 Голова Білоцерківської «Просвіти», волонтер “Часу змін” Костянтин Климчук розповів школярам про те, як їхні ровесники підтримували народ України в боротьбі за Гідність, вийшовши і ставши в Ланцюг Єднання. Про те, як відбувалася хода вулицями міста, вшановуючи пам’ять Михайла Жизневського, як білоцерківці боролися на вулицях Грушевського й Інститутській.

 
Тож схилимо голови на честь полеглих і одразу гордо її піднімемо, бо Герої Майдану вмирали за те, щоб українці були Гордими, Гідними і дихали на повні груди повітрям Свободи.

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: