1,431 читачів

Переможниця конкурсу Івана Франка поїхала на екскурсію в Чернігів

14568225_1394138973937069_4683092539281948923_n
Дивно, але серед конкурсів читців поезій класиків української літератури довгий час оминалося ім’я Івана Франка.
 
Та хіба білоцерківці можуть не пошанувати великого українця. І ось вже ІІ конкурс на краще прочитання творів Каменяра відбувся в Білій Церкві, який організували Центральна міська бібліотека спільно з Білоцерківською “Молодою Просвітою”.
 
Побоювання організаторів, що через канікули прийде мало декламаторів не справдилися. Активно спрацювали школи й самі учні раді були продемонструвати свої артистичні таланти.
Як після конкурсу признавалися слухачі, багато хто з нас і не уявляв, який багатющий спадок поезії, прози, публіцистики залишив нам Іван Франко.

Кожен може знайти у ній щось для себе. Так однією із найпопулярніших тем для виконання був вірш «Човен». Зараз він часто звучить піснею на хвилях FM.
 
Журі було майже одностайним у своїх оцінках. Володарем Гран-прі стала Надія Дума, учениця гімназії №2.
 
Серед старшокласників перше місце посіла Світлана Голоско (гімназія №2), друге розділили Ростислав Мельник (гімназія №1) і Валерія Мішустіна (БЗШ с. Шкарівка). Третє вибороли дві Катерини – Староженко (БЗШ №11) і Овдієнко (БЗШ №20).

Велику майстерність продемонструваи і молодші школярі. Надзвичайно проникливо розповів про Грицеву науку Дмитро Чичук (БЗШ №13). Він і посів перше місце. А Тимур Іскоростинський (гімназія №2) і Аліна Королевич (гімназія №1) вибороли друге місце. Дипломи за третє отримали Анна Агалієва (БСПМШ №16) і Софія Гіптенко (БСШ №9).
 
Студент ТЕК БНАУ Андрій Калініченко виборов друге місце. Серед творчої молоді перше місце по праву дісталося Альона Конопелько (театральна студія “Живе слово”).
 
Книги за пісні на слова Івана Франка у виконанні Катерини Зварич (гуманітарно-педагогічний коледж) і Юлії Пилипенко (БЗШ с. Шкарівка) були відзначені книжками.
 
«Молода Просвіта» продовжила традицію дарувати переможцям конкурсів туристичні мандрівки. Надія Дума на наступний день вже змогла побачити красу Чернігова і відвідати музеї класиків української літератури Михайла Коцюбинського і Олександра Довженка. Тож беручи участь в конкурсах, юні таланти не лише п’ють цілющу воду з джерела української культури, а й пізнають Україну, мандруючи її просторами.

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: