1,177 читачів

Порошенко потурає сепаратистам і «тролить» волонтерів

1402027831_1

Президент України шукає ворогів не там, чи, може, показує своє справжнє обличчя?

Костянтин Климчук, журналіст, просвітянин, волонтер
Костянтин Климчук, журналіст, просвітянин, волонтер
Півтора роки минуло від часу коли посаду Президента України наші громадяни довірили Петру Порошенку. Але склалося враження, що Петро Олексійович робить усе від нього залежне, щоб повторити шлях свого кума Віктора Ющенка. Шлях зневаги і знеслави. Сьогодні ми маємо ситуацію коли слідство по розстрілу Небесної сотні провалено. Війна на Сході не припинилася «за два тижні». Реформи не спрацьовують, а корупціонери вищого рангу почуваються в безпеці.

Так само вільно почувають себе люди, зусиллями яких Донбас і Луганщина горять у вогні. Навіть відомого «сєпара» Геннадія Кернеса і його подільника Михайла Добкіна не притягнуто до відповідальності. Більше того, Кернес почувається цілком убезпечено і на додачу до своїх беркутофільських фото дозволяє собі публічно зневажати державні символи України

Мер Харкова Геннадій Кернес заборонив співати гімн України у міській раді.

Можна організовувати парі, що йому це зійде з рук. Як Єфремову, Кілінкарову та решті.

Натомість Петро Порошенко робить обмовку «по Фрейду» про волонтерів. У те, що він не вчитувався у текст – не вірю, бо надто артистично і патетично промовляв Петро Олексійович. Згодом Президент вибачається за «…вирвані з контексту слова», але осад залишається.

Автор мав змогу задати кандидату в Президенти України Петру Порошенку питання: «Чому вашим виборчим штабом в Білій Церкві керують «регіонали»?» Він обурився: «Ви вважаєте це питання етичним, тут, біля портретів загиблої Небесної сотні?!» Потім пообіцяв, що відповідь дадуть його помічники. Народ каже, що обіцяного три роки чекають.

Нині рейтинг влади і особисто Порошенка падає. Падає катастрофічно. Чи це радує? Ні, бо в таких умовах є велика вірогідність реставрації «янучизму», як то сталося після Ющенка. То може пора вже перестати дражнити патріотів і пора братися за покарання зрадників?

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: