2,110 читачів

Свята не буде! Але лише на центральній площі…

Центральну ялинку міста перенесли в парк ім.Шевченка

В парку ім. Шевченка можна було побачити зелену, новопосаджену красуню-ялинку і буркотливого, російськомовного мужика в костюмі Святого Миколая.

Біла Церква буде веселитися по-новому. Місце проведення зимових свят змінилося. Замість традиційної площі перед міськвиконкомом, святкування вирішено було перенести в парк культури і відпочинку ім. Шевченка. За короткий відтинок часу там з’явилися дерев’яні торгові павільйончики та сцена. Біля одного із ігровий приміщень було облаштовано резиденцію Святого Миколая.

Незважаючи на сіру, зовсім не зимову погоду, в парку було досить людно, хоча не можна сказати, що свято викликало ажіотаж. Жвава торгівля солодощами і чаєм-кавою, концертна програма, конкурси – таким був набір розваг для дітей та дорослих. Зі сцени всіх присутніх привітав міський голова Геннадій Дикий, а перед тим історію життя і діянь Св. Миколая розповів настоятель храму Покрови Божої Матері Микола Гопайнич. Серед тих, хто прийшов на свято були депутати міськради Ю. Петрик, В. Корнійчук (який координував роботу локацій), секретар БМР Б. Смуток, заступник міського голови М. Антонюк.

На жаль, новопосаджену ялинку не встигли прикрасити й вона мала зовсім не святковий вигляд. Також була незрозумілою поведінка персонажа в костюмі Миколая з тризубом на шапці. Він перед відкриттям свята «вийшов у люди» і його оточила дітвора й дорослі. Спочатку він охоче фотографувався, а потім почав кпинитися. До того ж робив це російською мовою й кидав фрази «… я нє Мікалай, я Дєд Мароз єво памощнік», «… сколька можна фатаграфіраваца?», «я што, здєсь для фатаграфіраванія?» Можливо є сенс проінструктувати аніматорів щодо мовного питання? У нас все ж патріотичне, українське свято?

Наразі час покаже: чи приживеться нова традиція в місті, чи білоцерківці сумуватимуть за ялиною в на площі. Можливо був сенс залучити до роботи оргкомітету громадські організації та творчі колективи, які мають досвід в організації та проведенні масових заходів, і напрацювати потужний сценарій? З більш різноманітними локаціями, проведенням спортивних й інтелектуальних турнірів, кейтерінгом, роботою «снігових гармат».

Святковий настрій починає захоплювати думки білоцерківців. Попереду місяць різноманітних празників, які апріорі передбачають гуляння. Тож давайте будемо обережні, щоб цей період запам’ятався радісними подіями, а не важкими наслідками застілля.

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: