2,259 читачів

Свято спортивного духу і майстерності в карате-клубі «Дайтан»

DSC_0318

Вихованці спортивного карате-клубу «Дайтан» продемонстрували свою спритність і вміння, отримавши, як винагороду, кольорові пояси

DSC_0304В історії нашої країни всім відоме карате переживало кілька періодів. В кінці 70-х, на початку 80-х років ХХ століття цей вид спорту перебував у напівпідпіллі, оскільки тодішня влада не хотіла, щоб народ оволодів навіть такою «зброєю». В 90-х роках на вулиці винесло мутний потік кримінального елементу, який, ледь навчившись кільком прикладним блокам та ударам, «трусив» кволий бізнес. І лише в наш час карате стало справді спортом, що настійливо пробує зайняти своє місце в програмі Олімпійських ігор.

DSC_0397Саме спортсменів, міцних духом і тілом, виховують в карате-клубі «Дайтан». Тренери-ентузіасти клубу за досить короткий час своєї діяльності досягли значених успіхів. Варто лише відвідати заняття чисельних груп клубу, як одразу стає видно, що з дітьми та підлітками тут вміють і люблять працювати.

Тож складання чергового іспиту на рівні майстерності перетворилося на справжнє свято карате. Іспит – це завжди серйозно, і президент клубу Олексій Чижов суворо попередив, що просто так пояси нікому не дістануться, й потрібно не «сачкувати», а показувати усі свої найкращі теоретичні знання й практичні навички.

DSC_0404І каратисти не підвели своїх сенсеїв. Вони жваво відповідали на поставлені запитання щодо термінології в карате. Здавалося б, язика можна скрутити, якщо вимовити «йоко-гері-кеаге», але для вихованців таке завдання не стало перепоною на шляху до більш високого рівня майстерності.

А коли спортсмени почали показувати ката, то вболівальникам перехопило подих і лише характерні звуки, які виникають при виконанні вправ, ставали звуковим фоном у залі. «Шах-шах-шах» – каратисти виконали серію ударів. «Шах-шах-кі-а-а-а-а-й!!!!» – і застигли спортсмени в стійках. А на додачу ще й фізичні вправи. І лився піт по обличчях вихованців, але ніхто не ремствував.

DSC_0432А потім вони, втомлені та напрочуд щасливі отримували з рук Олексія Чижова пояси: оранжеві, зелені, сині, коричневі. Й тремтячими від втоми руками зав’язували їх на таліях з таким гордим виглядом, мов поправляли ордени на грудях. Вони пройшли крізь важкі тренування і терні, й то був їхній зоряний час. А завтра буде нове тренування, адже вдосконаленню в карате немає меж.

Коментарі

коментарів

Related posts

One Thought to “Свято спортивного духу і майстерності в карате-клубі «Дайтан»”

  1. Лєна

    Фото просто ВАУ!!! Дякуємо!!!

Leave a Comment

Увійти за допомогою: