2,344 читачів

Тривожний місяць серпень

україна

Останнім часом я перестав любити серпень. Цей місяць почав асоціюватися із трагічними подіями, які сталися в Європі, світі, Україні. Союз нацистів і комуністів, початок ІІ Світової війни – це з історії віддаленої. Початок війни в Абхазіїї, вторгнення російського агресора в Грузію, «котел» під Іловайськом та вибухи біля ВРУ.

Сьогодні ми намагаємося не згадувати про події серпня далекого 1939 року, готуючись до відзначення 25-ї річниці Незалежності, а даремно. Диктатор РФ Владімір Путін нічого нового не винаходить у методах розв’язання військових конфліктів. Його духовні батьки Адольф Гітлер й Іосіф Сталін могли б ним пишатися.
Звичайно, що візит в Москву пана Реджепа Ердоана (здається так вимовляють турки) і його зустріч там з Путіним поки не тягне у політичній вазі на союз Гітлера і Сталіна, та все може бути. Євроскептик Ердоан і євроненависник Путін можуть розіграти «шахову партію» полем битви якої стане Україна. Ми не можемо знати, які преференції міг запропонувати російський диктатор новопосталому диктатору Туреччини, але реверанс зроблено. Полковник міг наобіцяти, як мінімум, полегшити тиск на кримських татар, якими здавна полюбляли опікуватися османи, а згодом і турки.

gjkmofПутін – відомий майстер провокацій. Саме на хвилі провокацій і вибухів в Росії він посів владу. Серпнева істерика щодо «діяльності українських ДРГ» перебуває в тому ж логічному ряді, що й Глівіцький та Майнільський інциденти. Тим паче. Що диктатори люблять вибирати собі взірець, а в цьому плані ВВП дивна суміш істерикуватого Алоїзевича й холодномстивого Віссаріоновича. Та й коли для російських вождів важило кілька вбитих «за Отєчєства» солдатів?

Викликає неспокій і той факт, що якщо викрадення українців сталося на території, яку має контролювати держава, то все керівництво прикордонної служби України має піти під суд. В умовах фактичної війни у нас не дірки, а «чорні діри» на лінії розмежування, де зникають не лише товари, а й люди.

Це ще один сигнал всім, що безпеки в Україні немає. Що кожен, хто засвідчує відданість Україні та й демократії в цілому, може бути викрадений, вивезений за межі країни, а то й просто підірваний бомбою.

Тож вертайтеся з відпусток. Ні не з морів, а з відпустки самозаспокоєння. Ворог не лише біля воріт, він уже вдерся в передпокій і приглядається, чи можна захопити весь дім, всю Україну.

 

 

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: