1,222 читачів

У Києві проспект Московський перейменували у проспект Степана Бандери

12419317_1186897107994591_4059360534139901352_o

Але Біла Церква була першою


Москва пропала. Депутати Київради скрутили велику дулю в бік Москви. На своєму засіданні вони прийняли рішення про перейменування проспекту Московського на честь Степана Андрійовича Бандери.

Цікаво, чи багато знайдеться охочих оскаржити це рішення в суді? А якщо такі все ж знайдуться, то як поведуть себе судді?

Тим часом Біла Церква цей шлях вже пройшла і давно забула. Цілих дев’ять місяців робоча група напрацьовувала варіанти.

Шалений спротив чинили комуняки, ті, хто мімімкрував під патріота, деяка університетська професура. Чергувалися на засіданнях, по висловлювали пустопорожні претензії, але «палилися» на приналежності до червоної ідеології.

Волощенківці та їм подібні в суперечках мало не партквитками махали, забувши про свої ролі. Але почувають себе комфортно. Махають ще червоними ганчірками на офіційних заходах.

Як з’ясувалося, білоцерківські депутати виявилися не настільки радикальними, як їхні київські колеги. Київрада махнула руками, чи то пак, тицьнула пальцями у кнопки, і не стало не лише вищезазначеного Московського проспекту, а й вулиці Кутузова, Суворова, Баумана (цього «товариша» білоцерківці теж «зачистили»). Натомість з’явилися топоніми на честь генерала Алмазова, керівника І Зимового походу Омеляновича-Павленка, Януша Корчака, Євгена Гуцала.

Тож є простір для роботи. Багатьох українських діячів у Білій Церкві не пошановано. Натомість залишилися вулиці Гризодубової, Раскової, Осипенко, Суворова, Леваневського та інших.

Закон про декомунізацію можна в цей процес за вуха не тягнути, міська влада має на перейменування повноваження.

Нагадуємо, що в Білій Церкві на вулиці Степана Бандери живуть ветеран УПА Теодор Дячун та міський голова Геннадій Дикий. “Регіонали” з “БілоцерківМазу” намагалися оскаржити рішення міської ради про перейменування вулиць, але програли суд.

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: