1,035 читачів

Дожилися! Комуняка вчить нас декомунізації

UhH4NGzskcs

Це визнання :) Комуністи підтвердили, що “Молода Просвіта” диктує свої правила щодо декомунізації:))))

Сьогодні на черговому збіговиську по декомунізації (вже нервів не вистачає називати це посьмиховисько засіданням) комуняки назвали мене фашисткою, бо, не порадившись з ними, запропонувала перейменувати вулиці в честь Бандери, Шухевича, Виговського, Чорновола та ін.

Тетяна Виговська, просвітянка, журналістка, волонтер
Тетяна Виговська, просвітянка, журналістка, волонтер
>Комунякам спочатку намагалася пояснювати коректно, що ми багато місяців поспіль радилися з громадою, і на сайті міськради все літо було відкрите голосування, де кожен з них міг висловити свою думку. На що комуністи відповіли, що перш, ніж посилати їх в інтернет, я маю його їм в офісах провести.

Комуністам відповіла, що інтернет я не провела навіть в своїй “Просвіті”, банально нема грошей, бо, на відміну від них, я за свій офіс плачу і порадила їм завітати до бібліотек, які в усіх районах міста радують читачів безкоштовним доступом до інтернету.

На що комуністи відповіли, що я не лише фашистка, а й малолітня невігласка, бо в бібліотеки не ходжу, і не знаю, що там до комп’ютерів страшенні черги. Очевидно, комуністи самі не часті відвідувачі наших бібліотек, інакше знали б, що “Молода Просвіта” з білоцерківською ЦБС перманентно проводить спільні заходи (конкурси, зустрічі, презентації), крім того, в бібліотеках у нас працюють філіали волонтерського штабу, куди люди зносять допомогу для бійців АТО, а отже, у бібліотеках я буваю по кілька разів на тиждень.

А ще й в СССР встигла пожити аж 11 років і добре пам’ятаю страшенні черги за ковбасою, але до комп’ютерів у бібліотеках страшенних черг … не пам’ятаю. Так, там завжди є люди, комп’ютери завжди зайняті, але записатися, щоб попрацювати в інтернеті можна без проблем. Проте якщо, на думку комуністів, в білоцерківських бібліотеках дійсно наявні такі черги до комп’ютерів, що навіть на сайт міськради на 5 хв. зайти не можна, щоб проголосувати за перейменування вулиць, то це є найкращою рекламою наших бібліотек, і зайвим аргументом перед міським головою не закривати їх.

А ще хочу сказати товаришам Волощенку, Бондаренку та іншим комуністам – противникам декомунізації, що вони не унікальні у цій характеристиці моєї персони. З ними повністю солідарні ДНРівці, які вже рік “піарять” моє фото на своєму сайті “Трибунал”: http://tribunal-today.ru/5889/?sphrase_id=886941

І ще питання до міського голови, скільки ще міська влада буде безкоштовно надавати по всьому місту приміщення тим, для кого такі, як я, є фашистами?

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: