1,271 читачів

Школярики ЗОШ №23 вітали з Днем Захисника України воїна АТО і волонтерів

cmAwLZ23iVQ

Напередодні Свята Покрови Божої Матері, на яке припадає відзначення Дня захисника України, в школах Білої Церкви відбувся ряд патріотичних заходів.

Приємно, що й найменші школярі не залишилися осторонь і теж шанували захисників.

Так у ЗОШ №23 учні початкових класів зустрілися з ветераном АТО, розвідником 129 батальйону Олександром Скрипкою і волонтерами «Часу змін» Тетяною Виговською і Костянтином Климчуком.

Зустріч організувала завідуюча бібліотекою-філіалом №6 Надія Гаврилова. В її філіалі давно проводяться подібні заходи, а також патріотичні виставки, але погода внесла корективи і спілкування перенесли в школу.

Волонтери продемонстрували маленьким українцям фотографії, які були відзняті в АТО при передачі гуманітарної допомоги, зібраної білоцерківцями, знімки про нелегку солдатську службу і про повернення бійців до рідних домівок.

Справжній захват серед дітей викликав фільм про доставку «гуманітарки» дорогою, перекритою поваленими буревієм деревами. В тій стрічці волонтери і солдати демонстували винахідливість й рішучість, а таке завжди подобається дітворі.

Олександр Скрипка розказав про службу на Сході, про завдання, які ставилися перед розвідниками. Він наголосив, що служити допомагав зв’язок із земляками, які полегшували труднощі солдатського побуту своїми передачами.

А ще воїн наголосив на дуже потрібній сьогодні обачності: «В Україні точиться війна. Потрібно бути дуже обережним і не чіпати незнайомі предмети. Це може бути замаскована міна, яка завдасть багато горя вам і вашим рідним».

В свою чергу діти порадували гостей патріотичними віршами і народними піснями. А їх вони знають дуже багато і старанно співали дзвінкими голосочками.

Знаєте, з такими дітьми Україна має майбутнє. А на завершення зустрічі діти передали волонтерам кілька пакунків із солодощами, а Надія Гаврилова вручила 200 гривень від працівників бібліотеки №6.

Скоро все буде доставлено бійцям на фронт.

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: