1,482 читачів

«Єврокаратель» Олександра Виговського. Не бійтеся зустрічі

LTNLYST2ChA

Дев’ята за ліком книга Олександра Виговського, під «милозвучною» для всіх «ватників» назвою «Єврокаратель», побачила світ.

1 вересня її було презентовано в Центральній міській бібліотеці.

Книга рекомендована до прочитання всім тим, хто вірить у незворотність долі й лише чекає тих таємничих знаків, щоб скинути машкару ділової людини, рафінованого естета, сірого «офісного планктону» чи надуманого гламуру й показати, «що ми браття козацького роду».

Головний герой книги, Томаш Маршалок, каратель не за євро і навіть не за долари в перемішку з гривнями. Від каратель за ідею, якою є Україна, справедливість, друзі та обов’язок. Помститися за закатованих друзів, спюндровану й зневажену Україну, розплутати і розрубати вузли зради – є метою тихого, здавалося б, європейця.

Круто замішаний на кривавих подробицях, психології зради і натяках на секс сюжет буде тримати в напрузі до останньої сторінки. Відкритий фінал залишає надію на продовження історії, та й війна ще не закінчилася – ні на фронті, ні на печерських пагорбах. А «ватнікам» ще один натяк на те, що відповідальності за зраду не уникнути. Нехай вона, ця відповідальність, і буде розтягнута в часі.

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: