1,160 читачів

NIRVANA “MTV Unplugged in New York” від гурту “Nagvayer”

березня на сцені ROXITY ви матимите унікальну можливість прослухати наживо повну оригінальну версію концерту NIRVANA “MTV Unplugged in New York” від гурту “Nagvayer”!!!

MTV Unplugged in New York — концертний альбом гурту Nirvana. Запис одного з їхніх останніх переданих по телебаченню концертів, який був зіграний на шоу MTV Unplugged. Вийшов вже після смерті Курта Кобейна. Пісні «Oh Me» і «Something In The Way» були вирізані з показу по MTV, також була вирізана значна частина діалогів, яка в цілому становила 22 хвилини.

Альбом «MTV Unplugged in New York» вийшов 1 листопада 1994. Альбом дебютував на першому місці в чарті Billboard,протягом першого тижня було продано 310 500 копій. До початку 1995 року «MTV Unplugged in New York» в продажі обігнав останній студійний альбом In Utero 1993 року, було продано 6 800 000 копій альбому .
У жовтні 1994 року вийшов єдиний сингл альбому About a Girl разом з акустичною записом пісні «Something in the Way». Сингл був випущений на CD тільки в Австралії та Європі.

З усіх пісень альбому «About A Girl» стала найбільшим хітом,стала четвертою піснею “номером один” гурту в чарті Modern Rock Tracks,і також потрапила до Top Ten Hit Австралії, Данії та Фінляндії.
Ціна квитка: вхідний – 60грн.,
місце за столиком – 80грн.

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: