1,521 читачів

72 бригада. Відзнаки і шана на День захисників та захисниць України

DSC_0121

Настільки відкритою для суспільства 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців, напевно, не була за весь час свого існування. Це нагадує те, як ведуть роботу з цивільним населенням наші союзники з Війська Польського. Там, хоч в місті, хоч в селі гміни на території якої базується військова частина, жодне свято не обходиться без присутності військових. Так само військові раді бачити представників самоврядування на своїх святах.

Напередодні свята військової звитяги в 72-й ОМБр відбулися урочистості. Особовий склад ще не весь повернувся з відпусток, але на плацу стояла значна кількість бійців. Рівні ряди піхотинців, артилеристів, танкістів готові поповнитися відпускниками і новими побратимами й вирушити на виконання бойового завдання.

Саме в цьому висловив впевненість у своєму привітанні командир бригади полковник Олександр Вдовиченко. Він знає можливості особового складу і військової техніки, але межі вдосконаленню немає. Саме тому невдовзі бригада розпочне бойову підготовку і злагодження на полігонах країни. Є впевненість, що за підготовку частина отримає найвищі оцінки.

DSC_0779

Міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий щиро подякував за мирне небо і те, що діти міста не чують звуків пострілів й розривів снарядів, а також висловив гордість, що бригада базується саме в Білій Церкві. Крім нього привітання висловили представники самоврядування Білоцерківської ОТГ та громадськості.

1

Особовий склад Чорних запорожців був нагороджений відзнаками та заохоченнями від командування бригади та вищих командних структур.

Завершилися урочистості концертом, на якому для солдатів, сержантів та офіцерів співав Заслужений артист України Арсен Мірзоян.

DSC_0952

Недаремно було згадано, що бригада стала більш відкритою. Днями було проведено ряд зустрічей в навчальних закладах та бібліотеках із учасниками російсько-української війни.

Зокрема одна із них відбулася в ЗОШ №21, де діючі військовослужбовці розказали про особливості військового ремесла, труднощі служби і висловили впевненість в перемозі над ворогом.

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: