Подорож джипа трьома столицями

Колеса авіалайнера торкнулися злітно-посадкової смуги і по його корпусу пробігла вібрація. Ми прибули в столицю Норвегії Осло. Цей північно-західний край Європи став не лише одним з прихистків для українців (а їх сюди приїхало чимало), а й «передостаннім автомобільним раєм» для волонтерів. Саме тут ще можна відшукати такі потрібні в ЗСУ пікапи та позашляховики. І нехай стан їхніх кузовних панелей частенько непривабливий, але технічна частина, як правило, в порядку. Для того, щоб опинитися в Норвегії є кілька способів. Водну транспортну артерію «із варяг в греки» ми відкинули. Бо на північному напрямку…

Read More