1,669 читачів

Першому англомовному фотоальбому Білої Церкви бути!

Енцо

Біла Церква — місто, що знаходиться на 70-му кілометрі по трасі Е-95, відрізняється своєю особливою красою і цікавим архітектурним стилем. Так вважає італійський фотограф Енцо Дель’Аква (Enzo Dell’Acqua), який протягом місяця не полишав свого спорядження, намагаючись віднайти найцікавіше для своїх кадрів.

Ідея створення фотоальбому, який вбере в себе найцікавіші місця Білої Церкви і буде виданий двома мовами, належить видавництву Час Змін Інформ, справа стояла лише за спеціалістом, який візьметься за справу. Не дарма кажуть, що все в житті відбувається в правильний час, адже саме у серпні в Білу Церкву завітав фотограф з Мілану Енцо Дель’Аква, який наразі готує свою фотовиставку про Київ в Мілані. Пан фотограф охоче приєднався до благодійного проєкту створення фотоальбому міста.

Протягом місяця Енцо Дель’Аква знімав архітектуру і інші цікаві міста Білої Церкви за допомогою фото камери та дрону. За дозволом директора будинку органної та камерної музики, який знаходиться в приміщенні Костелу святого Івана Хрестителя пан фотограф запустив дрон під купол, щоб показати жителям міста і туристам неймовірну красу храму.

На фото: директор видавницва "Час Змін Інформ" Костянтин Климчук, головна редакторка Тетяна Виговська, письменниця Юлія Матту та фотограф Енцо Дель'Аква
На фото: директор видавницва “Час Змін Інформ” Костянтин Климчук, головна редакторка Тетяна Виговська, письменниця Юлія Матту та фотограф Енцо Дель’Аква

Тетяна Виговська, головна редакторка видавництва «Час Змін Інформ» заявляє, що протягом кількох місяців новий фотоальбом зможе побачити світ.

«На сьогоднійший день питання стоїть лише за фінансуванням. Ми сподіваємось на підтримку і допомогу органів місцевої влади, адже цей проєкт націлений на туристичний розвиток Білої Церкви, підняття престижу міста і залучення туристів. Нам є чим пишатись, тож маємо надію, що фінансування не забариться».

Над англійський текстом фотоальбому вже працює письменниця і громадська діячка Юлія Матту, яка саме й запросила фотографа до Білої Церкви.

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: