1,315 читачів

Біла Церква – місто книжкове. Доведено «ЧАС ЗМІН ІНФОРМ»

DSC_0215

В Києві відбулася ХІІІ міжнародна книжкова виставка. Вона тривала чотири дні й була представлена в одному із найпрестижніших культурних об’єктів країни – Українському домі. Білу Церкву представляло видавництво «ЧАС ЗМІН ІНФОРМ». І варто сказати, що серед монстрів і класиків книговидання експозиція молодого видавництва не загубилася.

З позитивного – книговидання існує. Про це свідчить кількадесят експозицій з різних куточків країни. В основному вони представляють столиці: офіційну – Київ, першу совєцьку – Харків, культурну – Львів. Також було кілька видавництв з обласних центрів України і лише одне з районного – наше. Було представлено багато цікавих книг, в основному історичні розвідки, спеціалізовану і релігійну літературу.

З негативного. Відвідувачів було мало, адже час проведення виставки припав на дні, коли українці віддають шану померлим родичам на цвинтарях після Великодня.

З дуже позитивного. «ЧАС ЗМІН ІНФОРМ» представило «найсвіжіший продукт» виставки, а саме роман відомої письменниці Ганни Ручай «На східному фронті є зміни». На експозицію білоцерківського видавництва звернули увагу журналісти і запросили директора ТОВ «ЧАС ЗМІН ІНФОРМ» Костянтина Климчука репрезентувати свою продукцію в прямому ефірі програми під назвою «Сніданок по-київськи» виробництва ТРК «Київ». Там Костянтин Климчук говорив про літературні вподобання українців, розіграв в ефірі роман «На східному фронті є зміни», а також про те, що лише громада може допомогти вижити книговиданню, купуючи книги українською мовою національних авторів.

Придбати книгу “На східному фронті є зміни” можна, замовивши за телефоном: 097 931 66 47

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: