1,932 читачів

Постріли в опозицію, “чєловєк Тимошенко” і що гарантує переможець округу №90?

46df9-0000

У Білій Церкві почалася гра по-чорному…

Які сліди сховав вогонь?

У Білій Церкві гра по-чорному на виборчих перегонах почалася 18 серпня пожежею на фабриці одного з найвірогідніших претендентів на перемогу Людмили Дригало. За основною версією правоохоронців загоряння сталося внаслідок падіння на дах китайського ліхтарика, проте пані Дригало чітко заявила про підпал:

– Протягом останніх двох тижнів до мене приходили невідомі люди, – повідомила Людмила Борисівна на прес-конференції, – і пропонували зняти свою кандидатуру з виборчих перегонів. Я не погодилася. Тоді почали лунати завуальовані погрози, на кшталт того, що у мене велике підприємство і буде жаль, якщо з ним щось станеться. Я поставилася до погроз з іронією, на жаль, результат ми вже бачимо. Звичайно, ця пожежа напряму пов’язана з виборами.

Дригало пожежа

Чи це загорання, чи підпал – достеменно невідомо до сьогодні, офіційних висновків слідства на разі не оприлюднено. Натомість деякі інформаційні агенства поширюють інформацію, що Дригало «використовує факт пожежі на своєму підприємстві для того, щоб звинуватити місцеву владу в тиску на її бізнес і підняти власний рейтинг». (джерела: УРА-інформ, Gazeta.ua ).

Король умер, да здравствует король!

Інший фаворит білоцерківських перегонів депутат обласної ради Іван Шилов прямо не заявляв про тиск збоку місцевої влади, проте його відмова балотуватись в самому розпалі агітаційної кампанії викликала багато запитань.

шилов

Ще перед початком виборчого процесу Шилов почав проводити потужну інформаційну кампанію. Місто зарясніло білбордами, на яких обласна рада звітувала про надзвичайно корисну для міста діяльність Івана Шилова. Городяни дізнались, що саме за його сприяння Біла Церква отримала шість нових тролейбусів і додаткові кошти на ремонт доріг. Висунення Івана Шилова кандидатом у народні депутати пройшло з великим розмахом і помпезністю. Освітяни, директори підприємств, медичні працівники говорили про чесноти директора «Білоцерківхлібопродукту», а він у свою чергу присягав не зрадити виборців і цілував козацький і державний прапори. Та 4 вересня він знімає свою кандидатуру без жодних пояснень.

Тим часом у Білій Церкві нізвідки з’являється фігура раніше тут невідомого Віталія Чудновського. Він присутній майже на усіх заходах, які проходять під патронатом місцевої та обласної влади, як то святкування Дня Незалежності, Дня міста, відзначення професійних свят. soldat3-38777eb8dbb37871fd5cf3407b3b4360
1348391026 Під час урочистостей вручає подарункові набори, почесні грамоти, відкриває соціальний центр… Компліментами в бік Чудновського розсипаються місцеві чиновники. Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк на офіційному сайті Київської обласної організації партії регіонів заявляє: «Звісно, що я не буду йти проти людей, які, як ми вважаємо, висунули гідну кандидатуру. …за сприяння кандидата в депутати Віталія Чудновського будується в Білій Церкві Льодовий палац. Відповідно до укладеної угод з мером міста Віталій Чудновський протягом п’яти років буде фінансувати хокейну команду. Цей кандидат у депутати також допомагає медичним закладам Київщини.»

Постріли в опозицію

Зранку 20 вересня мешканці міста помічають, що з пейнтбольного автомата обстріляні всі білборди партії «УДАР», на яких зображені Віталій Кличко та кандидат по білоцерківському 90-му виборчому округу Роман Григоришин.

1348391166

Білборди інших кандидатів, що розташовані поруч, лишились неушкодженими
Білборди інших кандидатів поруч лишились неушкодженими

Чи це рядове хуліганство, чи підступи політичних конкурентів на разі не з’ясовано. За коментарями ми звернулись до Романа Григоришина:

– Версія про рядове хуліганство відпадає однозначно, оскільки обстріляли фарбою не один борд і не два, а виключно всі, які розміщені в різних кінцях міста. Я переконаний, що це спланована акція політичних конкурентів, яким не дає спокійно спати ані мій високий рейтинг, ані рейтинг партії УДАР на чолі з Віталієм Кличком. Проте, якщо вони надіються такими низькими вчинками нас налякати, то я вас запевняю що цього не буде, ми боротимемось до кінця і виграємо бій за Україну.

Роман Григоришин – наймолодший кандидат, який за неофіційними рейтингами входить в трійку лідерів. «Згідно з останніми соціологічними дослідженнями в Білій Церкві, – додає Григоришин, – партія УДАР є одним з лідерів виборчих перегонів разом з Батьківщиною. Якщо ж говорити про мої шанси як Кандидата від партії УДАР у виборчому окрузі N90 (м. Біла Церква), то я буду боротися за перемогу. Мій пріоритет – люди. Ми робимо щоденно по декілька зустрічей, чим показуємо, що є відкритими до діалогу та готові працювати виключно в інтересах простих громадян. На наші зустрічі, які ми проводимо просто в дворах серед мешканців будинків, приходить понад 100 чоловік, я пробував викликати на дебати своїх політичних конкурентів, але вони не погоджуються. Наш рейтинг довіри зростає».

Паралельно чорний піар щодо «УДАРу» спостерігається і в друкованих виданнях. Офіційна газета Київської обласної організації ВО «Батьківщина» назвала «УДАР» проектом Банкової. Слід зазначити, що об’єднана опозиція не виставляла свою кандидатуру у 90-му окрузі, оскільки тут, згідно угоди про розподіл округів, балотується «свободівець» Олександр Марченко.

Фаворит регіоналів чи «Чєловєк Тимошенко»?

Натомість вже згаданий вище самовисуванець по цьому ж 90-му виборчому округу Віталій Чудновський, несподівано для всіх починає позиціонувати себе «человеком Тимошенко». «Быть в нашей стране «человеком Тимошенко» – это значит иметь статус человека, который знает, что такое настоящая политика» – говорить він в інтерв’ю газеті «Главная» №38-2 (208-2).

Gv2rQTbfmoU

T480o7IdcX8

Прокоментувати заяви Чудновського про його причетність до команди Тимошенко ми попросили першого заступника голови Київської обласної організації “ВО Батьківщина” Юлію Соловйову. Проте чіткої відповіді не отримали. Соловйова повідомила, що нібито Віталія Чудновського було виключено з лав БЮТу. “Така інформація має бути, але її треба дізнатися в Київській міській організації. Це їхня внутрішня справа!”, – зазначила БЮТівка.

13483938111348393844На разі на наші дзвінки у Київській міській організації БЮТу не відповідають, офіційних заяв виборчих штабів Об’єднаної Опозиції не оприлюднено а, тим часом, «Чєловєком Тимошенко» вже рясніють білборди та сіті-лайти Білої Церкви

Що гарантує переможець виборів по-білоцерківськи?

У той же час дворами Білої Церкви ходять агітатори, які називають себе представниками міського руху “Переможець гарантує”, і пропонують заповнити анкету, після чого вручають людям пластикові картки з надписом “1000 грн.”

– У нашому дворі зібрали людей, – коментує ситуацію білоцерківець Ігор Леваднюк, – та вручили їм пластикові картки взамін за заповнені анкети. Днями обіцяють подзвонити і поінформувати, за кого потрібно проголосувати. У разі, якщо цей кандидат отримає перемогу, кожному володарю такої картки “гарантують” тисячу грн.

Прізвище «потрібного» кандидата поки що не з’ясовано, але збір анкет його потенційних виборців в самому розпалі… Чи продадуть білоцерківці свій голос за шкуру невбитого ведмедя дізнаємось після 28 жовтня…

Тетяна Виговська, перепост з blogs.korrespondent.net

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: