1,084 читачів

Шевченкове слово живе. Відбувся 27-й конкурс «Кобзарева зоря»

василюк

З 1990 року проводиться «Кобзарева зоря», завдяки спільним зусиллям Білоцерківської бібліотечної системі, місцевій «Просвіті» та “Молодій Просвіті”. 27 років юні білоцерківці вправляються у декламаторському мистецтві і дарують Тарасове слово слухачам. За ці роки «Кобзарева зоря» стала найпрестижнішим декламаторським конкурсом Білої Церкви.

Цьогоріч було представлено 36 номерів. Учасники показали неабияку майстерність і творчо підійшли до вибору творів для виконання. Хтось не зміг перебороти хвилювання, комусь потрібно ще підтягнути виконавську майстерність, але більшість декламаторів були на висоті.

Жаль, що призових місць на всіх не вистачить.

Після підрахунку балів виставлених членами журі, переможцем «Кобзаревої зорі» стала Анастасія Василюк (Перша гімназія), яка довго йшла до тріумфу саме на цьому конкурсі. Перші місця в своїх вікових категоріях вибороли Михайло Міняйло (ЗОШ №18) та Аліна Кудряшова.

Серед старшокласників не було рівних переможцю минулорічного конкурсу Володимиру Дзядевичу (ЗОШ №1).

Друге місце розділили: Олександра Барсток (БЗШ №18), Станіслав Старинський (БНВО “Ліцей − Мала академія наук”), Аліна Селіванова (ЦТДЮ “Соняшник”).

Третє місце посіли: Дар’я Олійник (БЗШ №7), Владислава Ткаченко (БЗШ №6) та читачі центральної бібліотеки Тарас Староконь (БНВО “Ліцей − Мала академія наук”), Анастасія Шевченко (БНВО Гімназія №1).

А найсильнішим декламатором-студентом став Олександр Вітюк (Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича).

Друге місце розділили студентки гуманітарно-педагогічного коледжу Ольга Яценко і Анна Борисенко, які майстерно прочитали уривок з поеми “Марина”.

Третє місце дісталося також студентці гуманітарно-педагогічного коледжу Альоні Філяєвій.

Біла Церква продовжує вражати талантами, але варто сказати, що перемога в конкурсі хоч і приємна, та не це не головне. Головне те, що ми пам’ятаємо, читаємо і шануємо Тараса Шевченка.

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: