2,166 читачів

Іван Дригало презентував власну книгу в бібліотеці свого дитинства

DSC_1276

Презентація відбулася за великої кількості молоді.


Йдучи до читальної зали бібліотеки-філіалу №8, Іван Дригало зауважив, що ці коридори йому знайомі, адже він виріс на цьому масиві й був читачем бібліотеки. В бібліотеку прийшло кілька десятків студентів білоцерківських навчальних закладів. Вони мали змогу не тільки ознайомитися з книгою “Астрономічні пригоди Котигорошка”, а й задати автору питання, які їх цікавлять.

Після обміну думками про “Котигорошка”, Іван перейшов до спілкування із публікою. Питання були абсолютно різними, та автор на кожне з них мав відповідь. До деяких Іванових тверджень студенти поставилися з певною юнацькою недовірою. Наприклад, про шкідливість паління чи статевої розпусти. Бо ж вік у них такий, коли вважаєш, що всі неприємності можуть статися з ким завгодно – тільки не з тобою. Дригало наголосив, що вибратися з лабет шкідливих звичок зможуть люди з сильним РОЗУМОМ, але краще взагалі не випробовувати свій характер такою гидотою.

Також присутніх цікавив початок проявів у автора екстрасенсорних здібностей. І на це питання Іван Дригало відповів щиро й відверто. Ті з студентів, хто задавав питання, отримали в подарунок книгу з Івановим автографом та запашну хлібину. Також, після презентації, охочі (а їх було чимало) змогли придбати книгу, отримати в подарунок автограф і буханець, а ще записатися на індивідуальну бесіду з Дригалом.

Якщо ви хочете прочитати про “Астрономічні пригоди Котигорошка” і змінити своє уявлення про світ навколо себе, книгу можна придбати в книжкових крамницях міста і не тільки. А саме:

1. “Сила розуму” (ТЦ “Гермес” 1-й поверх),
2. “Книги” (б-р Олександрійський, біля податкової інспекції),
3.”Буквоїд” (вул. Гагаріна),
4. Кав’ярня “Філіжанка”
5. Офіс “Молодої Просвіти” (вул. Ярослава Мудрого, 11).

Книгу видано у білоцерівському видавництві “Час Змін Інформ”.

Гуртовий продаж книг видавництва, організація зустрічей з авторами, видання книг та інша інформація за телефоном: 097 931 66 47

Коментарі

коментарів

Related posts

Leave a Comment

Увійти за допомогою: